Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Další pomůcky pro posilování pánevního dna

Další pomůcky pro posilování pánevního dna

Vaginální činky nejsou jedinou pomůckou na posilování pánevního dna. Další vhodným výrobkem jsou Venušiny kuličky. Na rozdíl od vaginální činky nejsou tak těžké a uvnitř jsou duté. I když s nimi rovněž posilujete pánevní dno, většina žen si je primárně zakupuje kvůli erotické stimulaci.
V tomto smyslu není vaginální činka erotickou pomůckou. Budete-li však s ní pravidelně cvičit, pozitivně se to odrazí na vašem sexuálním životě a v intenzivnějších a déle trvajících orgasmech.
Pro posílení pánevního dna se používají i různé vaginální kužele lišící se svou váhou. I zde dochází postupně k zvyšování zátěže. Používá se jako konzervativní léčba při stresové inkontinenci.

 

https://www.ruzovyslon.cz/boom-hiball-kulicky-na-posilovani-panevniho-dna/


Diskuse (2 komentáře)

Poláková, (02. 06. 2014 19:46) Reagovat
Zdravím, som lekárka a pre svoje pacientky by som chcela zistiť, kde sa daju kegelove kužele či iné pomôcky na posilovanie pán.dna kupiť či objednať.ĎakujemS pozdravomPoláková
Ilona Coufalová, (29. 12. 2016 14:33) Reagovat
Teda je mi sice 52 let, ale již před padesátkou jsem začala mít problémi z počůráváním při kašli nebo smíchu.Tuto činku jsem dostala od kamarádky k padesátinám a velice neochotně a nevěřícně jsem ji začala zkoušet používat.Dnes mohu pouze konstatovat,že se již nepočůrávám a při sexu prožívám takové vzrušení,že si připadám jako blázen.Manželovi jsem se bála dlouho přiznat její existenci,avšak on prý poznal,že se semnou uvnitř něco děje a tak jsem mu to nakonec již po dvouměsíčním tajném cvičení prozradila.Opravdu žádná žena nebude litovat investice do tohoto předmětu.Je svatá pravda,že se mi zastavil únik moči a sexuální život začal být i pro mého muže něco fantastického.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vaginální činka
Kontakty