Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak se používá vaginální činka

Jak se používá vaginální činka

_vaginalni-cinka-kamila-08

Ženy mohou vaginální činku používat aktivně či pasivně. Při aktivním používání žena po zavedení činky vědomě svírá a povoluje svaly pánevního dna (stejné svaly, které používáme, když se snažíme zadržet močení). Cviky se provádí v různých polohách - ve stoje, vsedě, vleže. Nohy mohou být při „cvičení“ u sebe či mírně od sebe.

Stahováním svalů se pokoušíte udržet činku uvnitř pochvy, ale tak, abyste to nevnímala nepříjemně. To není účelem cvičení. Pro větší efekt je vhodné cviky provádět alespoň dvakrát denně. Postupně můžete zvolit činku vyšší hmotnosti.

Vaginální činku je možné používat i pasivně. To znamená, že si ji žena zavede do pochvy a poté s ní chodí. I když se na cvičení s činkou nesoustředí, svaly pánevního dna se posilují.
Vaginální činka se zavádí podobně jako menstruační tampón. 
Po použití vaginální činky věnujte čas její údržbě. Ta je však nenáročná. Činku omyjete v teplé vodě. Je voděodolná a můžete ji z důvodu větší hygieničnosti vyvařit (ale nemusíte).
Vhodné je také ošetřit činku dezinfekčním sprejem, který je k dostání v každého sexshopu. Díky dezinfekci budete mít jistotu, že výrobek je dokonale čistý a připravený k dalšímu použití.

   

  

 

 

  

Diskuse (2 komentáře)

Lenka, (20. 06. 2020 14:29) Reagovat
Při použití vaginální činky mít kalhotky nebo ne.
Veronika, (08. 07. 2020 14:36) Reagovat
Já je normálně nosím. Řekla bych,ze to ničemu nevadí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vaginální činka
Kontakty